jak slunecni bryle chrani vase ociSluneční brýle již někdy v životě použil snad každý člověk. Jejich primární funkcí je chránit oči před škodlivými slunečními paprsky, ale díky nápaditosti a šikovnosti designérů se z nich s postupem času stal úžasný módní doplněk. Ať už nosíte brýle klasického stylu nebo vyrážíte do ulic v extravagantním modelu, jistě by Vás mohlo zajímat, jak vlastně sluneční brýle zajišťují ochranu zdraví vašich očí.

nejnovejsi trendy ray banKvalitní sluneční brýle jsou v dnešní době již módním doplňkem, který bychom měli nosit nejen v létě. Brýle ochrání nejen náš zrak před případnými UV paprsky, ale ochrání i naše víčka a pokožku kolem očí.

kvalitni slunecni brylePečovat o naše oči je v dnešní době velmi důležité. S tím souvisí také kvalitní sluneční brýle, které ochrání oči před škodlivým UVA a UVB zářením.

Mezi kvalitní brýle s dlouholetou tradicí patří bez pochyby značka Ray-Ban. Historie brýlí se píše již od roku 1937. Američtí letci se dožadovali brýlí, které by je chránili před sluníčkem, které je oslňovalo při létání. Díky tomu se brýle Ray-Ban nazývají „pilotky“.

Dioptrické brýle jsou v dnešní době velmi in a v žádném případě, se za ně uživatel nemusí stydět.

jaro trendy sluneční brýleBrýle Ray-Ban jsou snad nejznámější brýle na světě. Jejich historie se píše již od roku 1937, kdy si američtí letci stěžovali na oslnění slunečními paprsky. Od té doby se brýle nazývají „pilotky“. Vznikly tak brýle Ray-Ban Aviator, ty měli zlatou barvu a vážily 150 gramů.

Call Center

Potřebujete poradit s výběrem brýlí?

Kontaktujte nás!

Poradna