Červené okoAsi každý zažil pocit pálení, řezání, svědění očí nebo tlak v očích. U těchto příznaků můžete pozorovat, že oko zčervená. Dává najevo, že se v oku děje něco nepřirozeného a vy máte zbystřit. Jaké příčiny stojí za těmito problémy?

Důvod zčervenání oka je lehce vysvětlitelný. Je-li oko podráždění, síť vlásečnic spojivky se naplní krví. Červené oko, které doprovází ještě další problémy, může znamenat mnoho onemocnění. První krok je nasadit kvalitní sluneční brýle a chránit tak oči před ostrým světlem.

sluneční brýle v ziměZima je sice ještě docela daleko, ale vaše sluneční brýle do úložného boxu rozhodně nepatří. Sluneční brýle noste i v podzimním i zimním období. Připadá vám to zbytečné? Věřte, že se mýlíte! V podzimním světle vám pomohou polarizační brýle a v zimě budete své oči chránit před ostrým světlem na sněhu.

správné Ray-Ban sluneční brýlePři výběru slunečních brýlí můžeme postupovat dle jednoduchého návodu, který můžete aplikovat i při výběru brýlí Ray-Ban.

ray ban bryle aviator wayfarerSnad každý zná legendární film Top Gun, kde se snad nejvíce proslavily brýle Ray-Ban. Znáte ale jejich historii a důvod použití v mnoha filmech?

nejnovější trendy Ray-BanBrýle Ray-Ban od světového výrobce brýlí a kontaktních čoček Baush&Lomb byly vytvořeny pro americké letce. Kvůli autentičnosti byly také použity v mnoha hollywoodských filmech, a díky tomu geometrickou řadou vzrostla jejich oblíbenost a poptávka po nich.

Call Center

Potřebujete poradit s výběrem brýlí?

Kontaktujte nás!

Poradna