jaro trendy sluneční brýleBrýle Ray-Ban jsou snad nejznámější brýle na světě. Jejich historie se píše již od roku 1937, kdy si američtí letci stěžovali na oslnění slunečními paprsky. Od té doby se brýle nazývají „pilotky“. Vznikly tak brýle Ray-Ban Aviator, ty měli zlatou barvu a vážily 150 gramů.

Červené okoAsi každý zažil pocit pálení, řezání, svědění očí nebo tlak v očích. U těchto příznaků můžete pozorovat, že oko zčervená. Dává najevo, že se v oku děje něco nepřirozeného a vy máte zbystřit. Jaké příčiny stojí za těmito problémy?

Důvod zčervenání oka je lehce vysvětlitelný. Je-li oko podráždění, síť vlásečnic spojivky se naplní krví. Červené oko, které doprovází ještě další problémy, může znamenat mnoho onemocnění. První krok je nasadit kvalitní sluneční brýle a chránit tak oči před ostrým světlem.

ray ban bryle aviator wayfarerSnad každý zná legendární film Top Gun, kde se snad nejvíce proslavily brýle Ray-Ban. Znáte ale jejich historii a důvod použití v mnoha filmech?

sluneční brýle v ziměZima je sice ještě docela daleko, ale vaše sluneční brýle do úložného boxu rozhodně nepatří. Sluneční brýle noste i v podzimním i zimním období. Připadá vám to zbytečné? Věřte, že se mýlíte! V podzimním světle vám pomohou polarizační brýle a v zimě budete své oči chránit před ostrým světlem na sněhu.

správné Ray-Ban sluneční brýlePři výběru slunečních brýlí můžeme postupovat dle jednoduchého návodu, který můžete aplikovat i při výběru brýlí Ray-Ban.

Call Center

Potřebujete poradit s výběrem brýlí?

Kontaktujte nás!

Poradna