nejnovejsi trendy ray banKvalitní sluneční brýle jsou v dnešní době již módním doplňkem, který bychom měli nosit nejen v létě. Brýle ochrání nejen náš zrak před případnými UV paprsky, ale ochrání i naše víčka a pokožku kolem očí.

Dioptrické brýle jsou v dnešní době velmi in a v žádném případě, se za ně uživatel nemusí stydět.

jaro trendy sluneční brýleBrýle Ray-Ban jsou snad nejznámější brýle na světě. Jejich historie se píše již od roku 1937, kdy si američtí letci stěžovali na oslnění slunečními paprsky. Od té doby se brýle nazývají „pilotky“. Vznikly tak brýle Ray-Ban Aviator, ty měli zlatou barvu a vážily 150 gramů.

kvalitni slunecni brylePečovat o naše oči je v dnešní době velmi důležité. S tím souvisí také kvalitní sluneční brýle, které ochrání oči před škodlivým UVA a UVB zářením.

Mezi kvalitní brýle s dlouholetou tradicí patří bez pochyby značka Ray-Ban. Historie brýlí se píše již od roku 1937. Američtí letci se dožadovali brýlí, které by je chránili před sluníčkem, které je oslňovalo při létání. Díky tomu se brýle Ray-Ban nazývají „pilotky“.

Červené okoAsi každý zažil pocit pálení, řezání, svědění očí nebo tlak v očích. U těchto příznaků můžete pozorovat, že oko zčervená. Dává najevo, že se v oku děje něco nepřirozeného a vy máte zbystřit. Jaké příčiny stojí za těmito problémy?

Důvod zčervenání oka je lehce vysvětlitelný. Je-li oko podráždění, síť vlásečnic spojivky se naplní krví. Červené oko, které doprovází ještě další problémy, může znamenat mnoho onemocnění. První krok je nasadit kvalitní sluneční brýle a chránit tak oči před ostrým světlem.

Call Center

Potřebujete poradit s výběrem brýlí?

Kontaktujte nás!

Poradna